Szkoła Języków Obcych Progress działa od 1998 roku i jest największym ośrodkiem nauczania języków na naszym terenie.W roku 2005 zostaliśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych, co obliguje nas do wysokiego poziomu przeprowadzanych kursów. Szkoła uzyskała status Centrum Egzaminacyjnego PTE Young Learners oraz PTE General, dlatego możesz u nas zdawać egzaminy międzynarodowe. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych absolwentów, którzy każdego roku uzyskują certyfikaty, doskonale zdają maturę i są laureatami olimpiad językowych. Nad ich rozwojem czuwa kadra wykwalifikowanych, kreatywnych lektorów.

Zajęcia przeprowadzane są w nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych salach.